Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.04.2024
  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Konstruktor

Umowa o pracę

Pełny etat

Konstruktor

Obowiązki

- Projektowanie nowych wyrobów
- Nadzór nad poprawnością i aktualnością dokumentacji technologicznej
- Tworzenie rysunków technicznych
- Opracowywanie i nadzór nad specyfikacją technologiczną i jakościową poszczególnych materiałów i wyrobów
- Wyznaczanie norm zużycia dla materiałów.
- Nadzór nad poprawnością norm materiałowych i czasów technologicznych

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek mechanika i budowa maszyn lub pokrewne)
- Dobra znajomość oprogramowania Solid Works , Inventor, AutoCAD oraz umiejętność projektowania
- Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

- Umowa o pracę
- Duże wsparcie kierownika działu i współpracowników
- Stabilność zatrudnienia
- Udział w ciekawych, innowacyjnych projektach