Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 15.04.2024
  • Gliwice, śląskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakłady Mechaniczne „BUMAR-ŁABĘDY” S.A. są producentem ciężkich pojazdów gąsienicowych o przeznaczeniu wojskowym i cywilnym. Wchodzą w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

Ponad 60-letnie doświadczenie produkcyjne i technologiczne, innowacyjność oraz systematycznie doskonalona polityka zachowania jakości tworzą potencjał firmy, która jest dzisiaj w pełni zdolna sprostać rosnącym wymaganiom konkurencyjnego rynku oraz oferować użytkownikom produkty o najwyższym stopniu zaawansowania.

Technik - Inżynier Produkcji

Twój zakres obowiązków

  • analiza pod kontem technicznym możliwości wykonania, ocena technologiczności konstrukcji
  • dobór narzędzi, przyrządów, stanowisk produkcyjnych, maszyn pod kontem efektywnej pracy
  • opracowanie wzorów kart materiałowych
  • opracowanie wzorów dzienników montażu, prób i komplementacji
  • nadzorowanie prawidłowości opracowanych procesów
  • formułowanie wniosków o wprowadzenie zmian
  • ciągła analiza norm pracy
  • informowanie bezpośredniego przełożonego o postępie/przeszkodach
  • należyte i terminowe wywiązywanie się z obowiązków

Nasze wymagania

  • bycie specjalistą ds. obróbki mechanicznej w tym ślusarskie /lub z hydrauliki/ lub budowy silników
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • umiejętność kreatywnego myślenia
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość dokumentacji konstrukcyjnej oraz technologicznej
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego/ angielskiego w mowie i piśmie
  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, mechanika i budowa maszyn, inżynieria zarządzania produkcją
  • doświadczenie w pracy na stanowisku Technologa, Mistrza lub Inżyniera Produkcji w przemyśle

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Stabilną pracę z możliwością rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjny Fundusz świadczeń socjalnych
  • Opiekę medyczną oraz kartę sportową
  • Własny parking

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zakłady Mechaniczne „BUMAR – ŁABĘDY” S.A. 44-109 Gliwice Mechaników 9, NIP: 6310102011 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.