Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.04.2024

Komisionowanie Mebli

  • Wałbrzych, dolnośląskie

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Zapraszamy do Dołączenia do Naszego Zespołu w Coswig (Anhalt)!Szukasz nowej i satysfakcjonującej pracy? Mamy dla Ciebie doskonałą okazję! Dla jednego z naszych cenionych klientów w Coswig (Anhalt) poszukujemy energicznych i zaangażowanych pracowników na stanowisko Magazynu Meblowego.Dlaczego warto do nas dołączyć?Stabilność Zatrudnienia: Oferujemy stałe zatrudnienie, co daje Ci pewność jutra.Rozwój Zawodowy: Dajemy szansę na rozwój umiejętności zawodowych i awans wewnętrzny.Przyjazna Atmosfera: Nasza firma stawia na współpracę i przyjazną atmosferę pracy.Konkurencyjne Wynagrodzenie: Doceniamy Twoją pracę i oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie.Jeśli jesteś gotów/a podjąć wyzwanie i dołączyć do dynamicznego zespołu, Aplikuj już dziś Nie zwlekaj – zaczynaj z nami budować swoją karierę już teraz!Dołącz do naszej firmy, gdzie Twoja praca ma znaczenie, a Ty masz szansę rozwijać się zawodowo. Czekamy na Ciebie w naszym zespole!

1

Obowiązki

  • Przyjmowanie, rozładunek i sortowanie mebli w magazynie.
  • Skanowanie i sprawdzanie jakości mebli.
  • Przygotowywanie zamówień do wysyłki.

Wymagania

  • Motywacja do pracy i zaangażowanie.
  • Sprawność fizyczna.
  • Posiadanie własnego transportu.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Chęć nauki i podnoszenia kwalifikacji.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.( 2 zmiany )
  • Wymagana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

Oferujemy

  • Stała umowa o pracę Uczciwe i terminowe wypłaty wynagrodzeń.
  • Wynagrodzenie zgodne z układem zbiorowym iGZ
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie.
  • Ponadtaryfowe premie i dodatki zmianowe Premie świąteczne i wakacyjne.
  • Długoterminowe zatrudnienie - Umowa na Czas nieokreslony.
  • Wsparcie w urzędach
  • Możliwości dalszego szkolenia i podnoszenia kwalifikacji Bezpłatna odzież robocza
  • Gwarancja bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Opieka polskiego koordynatora

  • Oferta z zakwaterowaniem
  • Oferty dla mężczyzn