FIZJOTERAPEUTA - OFERTA PRACY

COS-OPO w Zakopanem
  • Zakopane, małopolskie pow. tatrzański

Inny

Umowa o pracę

CENTRALNY OŚRODEK SPORTU - OŚRODEK PRZYGOTOWAŃ OLIMPIJSKICH ul. Bronisława Czecha 1, 34-500 Zakopane poszukuje w procesie naboru zewnętrznego
FIZJOTERAPEUTY
Rodzaj stosunku pracy: umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.
Wymagania oczekiwane od kandydata:
- wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie fizjoterapii,
- sprawność fizyczna,
- aktualne prawo do wykonywania zawodu,
- chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych i poszerzania wiedzy.
Skrócony zakres zadań przewidzianych do wykonywania na stanowisku pracy:
- wykonywanie lub współuczestniczenie w wykonywaniu zabiegów rehabilitacyjnych dla grup sportowych oraz gości indywidualnych,
- prowadzenie rejestru pacjentów oraz wykonywanych zabiegów według obowiązujących procedur,
- wykonywanie zabiegów zleconych przez lekarza,
- obsługiwanie oraz dbanie o właściwy stan techniczny, prawidłowe funkcjonowanie oraz czystość urządzeń i sprzętu rehabilitacyjnego.

Oferujemy

- umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
- zatrudnienie w sektorze finansów publicznych i atrakcyjne warunki pracy i płacy,
- możliwość rozwoju osobistego,
- pracę w przyjaznej atmosferze,
- pakiet benefitów: posiłki pracownicze, Pracownicze Plany Kapitałowe, możliwość korzystania z bogatej bazy sportowej, wczasy pracownicze w Ośrodkach COS zlokalizowanych w najpiękniejszych zakątkach Polski.
Aplikacje można składać w formie papierowej do Sekretariatu Ośrodka lub drogą elektroniczną na adres e-mail: @ w terminie do dnia 22 marca 2024 r. (godz. 12:00). Szczegóły: . Więcej informacji pod numerem telefonu .
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)