Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024

Inspektor ds. Budownictwa Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Pyrzycach

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Pyrzycach
  • Pyrzyce, zachodniopomorskie pow. pyrzycki

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

  • Praca biurowa połączona z pracą w terenie, z wykorzystaniem komputera powyżej 4 godzin dziennie.
  • Wyjazd w teren na kontrolę obiektów budowlanych w trakcie budowy i po zakończeniu budowy, w zakresie zgodności z zatwierdzonymi projektami budowlanymi, sztuką budowlaną i obowiązującymi przepisami.
  • Siedziba Inspektoratu mieści się na 2 piętrze budynku bez windy z podjazdem do wejścia do budynku dla osób niepełnosprawnych.
  • ewidencjonowanie i przechowywanie dokumentów zgodnie z procedurą (prowadzenie spisów, rejestrów i teczek) oraz obsługa organizacyjno- prawna)
  • przyjmowanie i ewidencja zawiadomień o rozpoczęciu i zakończeniu budowy (robót budowlanych)
  • przygotowanie materiałów i sporządzanie sprawozdań
  • przeprowadzenie kontroli w terenie i sporządzanie z tych czynności protokołów i notatek służbowych
  • prowadzenie postępowania administracyjnego w tym przygotowanie zaświadczen, sporządzanie pism, decyzji oraz postanowień
  • prowadzenie bazy o obiektach wielkopowierzniowych
  • archiwizacja dokumentów

Wymagania

  • wykształcenie: średnie kierunek budownictwo
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • Wykształcenie średnie kierunek budownictwo
  • Doświadczenie zawodowe co najmniej 1 rok
  • Znajomość przepisów ustawy Prawo budowlane oraz aktów wykonawczych oraz Kodseksu Postępowania Administracyjnego
  • Znajomość obowiązujących przepisów i procedur w administracji
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Odpowiedzialność, dyspozycyjność, samodzielność
  • Praojazdy kat. B
  • Umiejętność planowania działań
  • Umiejętność pracy w zespole i umiejętność przekazywania informacji
  • W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 pażdziernika 2006r. o ujawnieniu informacji o dokumentach organów bezpieczeństaw państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów- nie dotyczy kandydatów/ kandydatek urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • doświadczenia zawodowego

Oferujemy

  • Dopłata do biletów na imprezy kulturalne
  • Miejsce parkingowe na terenie urzędu
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników