Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024

Inspektor wojewódzki ds. zabezpieczenia systemów łączności

Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie
  • Szczecin, zachodniopomorskie

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

  • praca o charakterze administracyjno-biurowym, wykonywana w pozycji siedzącej, wymuszonej
  • praca przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie
  • praca w nietypowych godzinach – dyżury
  • praca w terenie
  • stanowisko pracy znajduje się na II piętrze budynku ZUW
  • w budynku znajduje się winda (brak podjazdów) oraz urządzenia higieniczno-sanitarne na każdej kondygnacji, niektóre przystosowane dla osób niepełnosprawnych
  • oświetlenie dzienne i sztuczne
  • stanowisko pracy wyposażone jest w monitory ekranowe, komputer, drukarki, telefony, faks, ksero, radiotelefony stacjonarne

  • utrzymuje w ciągłej sprawności urządzenia łączności (stałe i mobilne) na potrzeby zarządzania kryzysowego
  • współpracuje z administratorami sieci informatycznych w zakresie zapewnienia sprawności technicznej urządzeń oraz ich modernizacji
  • uczestniczy w opracowywaniu i aktualizowaniu załączników funkcjonalnych planu głównego „Wojewódzkiego planu zarządzania kryzysowego”, dotyczących organizacji łączności
  • bierze udział w procedurach zamówień, zakupów oraz opracowywania planów modernizacji WCZK w sprzęt łączności oraz sprzęt informatyczny
  • utrzymuje współpracę operacyjno–informacyjną z MCZK/PCZK w ramach systemu bezpieczeństwa powszechnego i porządku publicznego w województwie zachodniopomorskim

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze funkcjonowania systemów łączności i systemów teleinformatycznych
  • Znajomość: ustawy o wojewodzie i administracji rządowej w województwie, o zarządzaniu kryzysowym, o stanie klęski żywiołowej; o służbie cywilnej oraz rozporządzenia w sprawie planu działań przeds. telekom. w sytuacjach szczególnych zagrożeń
  • Umiejętność analizy dokumentacji technicznych
  • Znajomość zasad działania urządzeń łączności oraz systemów zasilania
  • Łatwość pracy w zespole, umiejętność analitycznego myślenia i prognozowania, zdolność do działania w sytuacjach nieprzewidywalnych i stresujących
  • Posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „poufne” lub wyrażenie zgody na poddanie się procedurze postępowania sprawdzającego zwykłego
  • Oświadczenie, że w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. kandydatka/kandydat nie pracowała/ł, nie pełniła/ł służby w organach bezpieczeństwa państwa i nie była/był współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów. Nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później.
  • Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: średnie w zawodach: telekomunikacyjnych, elektronicznych, informatycznych lub studia wyższe o kierunku: telekomunikacja, elektrotechnika, elektronika, informatyka
  • co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze zarządzania kryzysowego
  • Posiadanie aktualnego świadectwa kwalifikacyjnego E uprawniającego do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy

  • terminowo wypłacane wynagrodzenie zasadnicze w wysokości ok. 78 000 zł brutto rocznie (6 500 zł brutto miesięcznie)
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • praca w korpusie służby cywilnej
  • dodatki do wynagrodzenia: dodatek stażowy (min. 5% -max. 20%, uzależniony od stażu pracy), dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. "13 pensja", nagrody jubileuszowe przyznawane zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • fundusz socjalny (ZFŚS) - dofinansowanie wypoczynku dla dzieci i młodzieży i tzw. „wczasów pod gruszą”, finansowe benefity w okresie świąt, zakładowe pożyczki na preferencyjnych warunkach, bezzwrotna pomoc finansowa w trudnych sytuacjach itd.
  • możliwość pracy samodzielnej i uczestnictwa w ciekawych projektach oraz w zespołach interdyscyplinarnych
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
  • szkolenia interpersonalne i specjalistyczne w oparciu o indywidualny program rozwoju zawodowego
  • możliwość ubiegania się o mianowanie na urzędnika służby cywilnej, co uprawnia – po zdanym egzaminie – do dodatkowych uprawnień (np. dodatkowy urlop do 12 dni, dodatek finansowy, większa ochrona zatrudnienia i wynagrodzenia)
  • możliwość refundacji części kosztów za studia i kursy językowe
  • praca w zabytkowym budynku, położonym w centrum miasta na Wałach Chrobrego