Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.04.2024
Randstad Polska Sp. z o.o.

Mobilny technik serwisu wózków widłowych

  • Żary, lubuskie pow. żarski

Serwisant

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Dla ogólnopolskiej firmy poszukujemy samodzielnego mobilnego technika serwisu wózków widłowych!

Posiadasz doświadczenie lub jesteś po szkole elektronicznej, elektrotechnicznej lub elektromechanicznej i chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie?

Lokalizacja : Żary, Żagań, Szprotawa + okolice

Zakres obowiązków

  • Samodzielna naprawa i konserwacja wózków widłowych u Klienta

Wymagania

  • Mocnych podstaw elektrotechniki - znajomość budowy i zasad działania silników prądu stałego i zmiennego oraz prostowników
  • Mocnych podstaw mechaniki - znajomość budowy i zasad działania silników spalinowych oraz instalacji gazowych
  • Wykształcenia min. zawodowe, mile widziane elektrotechniczne
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • Mile widziana praktyka w zawodzie mechanika, elektromechanika lub automatyka
  • Odpowiedzialności, samodzielności
  • Otwartości w kontaktach z Klientem, także w obszarze doradzania wyposażenia wózków
  • Prawa jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą

  • Pełne przeszkolenie w zakresie powierzonych obowiązków, w tym zdobycie uprawnień zawodowych (UDT - obsługa oraz konserwacja wózków widłowych, SEP do 1KV, GAZ)

  • Narzędzia umożliwiające efektywną pracę (samochód, telefon, laptop etc.)

  • Możliwość rozwoju poprzez system szkoleń na każdym etapie zatrudnienia

  • Możliwość awansowania po zdobyciu doświadczenia

  • Pakiet socjalny (opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe i inne)

  • Przejrzyste zasady wynagrodzenia premiujące osiągane wyniki

  • Dobrą atmosferę pracy w przyjaznym i otwartym zespole

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.