Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.04.2024

MŁODSZY SPECJALISTA DS. KONTROLI JAKOŚCI

  • Uniszki-Cegielnia, mazowieckie pow. mławski

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 06-500 Uniszki-Cegielnia 16A, powiat: mławski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Kontrola dopuszczająca produkty do obrotu handlowego oraz bieżąca kontrola podczas toku produkcji, Weryfikacja temperatury wewnętrznej produktu poddawanego obróbce termicznej. Rzetelne i skrupulatne wydawanie towaru z wydziału produkcji do działu pakowania.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 21.02.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Uprawnienia: bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, głównie Excel

Wymagania pożądne

Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane doswiadczenie na podobnym stanowisku,książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć do jej wyrobienia.

Pracodawca

Nazwa: MADEJ WRÓBEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: 06-500 Uniszki-Cegielnia 16A, powiat: mławski, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV