Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.04.2024
Euro-Part Cezary Walczak

Mechanik wózków widłowych

  • Radom, mazowieckie

Serwisant

Umowa o pracę

Pełny etat

Firma EURO-PART w swojej ofercie posiada szeroki wachlarz usług związanych ze sprzedażą, serwisem i wynajmem wózków widłowych nowych i używanych takich firm jak: Jungheinrich, Still, Linde, Nissan oraz Toyota. Wózki widłowe są świetnym rozwiązaniem logistycznym dla wielu firm, których użytkowanie wspomaga procesy logistyczne. Wielu Klientów współpracujących z firmy EURO-PART wózki widłowe ceni nas za szeroką ofertę, profesjonalizm oraz niezawodne doradztwo na etapie wyboru wózków widłowych do swojej firmy.

Serwis wózków widłowych

  • Opis stanowiska: - rejon działania: mazowieckie
  • - zakres działania: naprawa i konserwacja wózków widłowych,
  • - pracujemy od: 8.00 - 16.00, od pon. - pt.

Wymagania

  • - wykształcenia technicznego: mechanika, elektrotechnika, hydraulika, - mile widziane doświadczenie,
  • - znajomości budowy i zasad działania silników spalinowych,
  • - podstaw elektroniki,
  • - prawa jazdy,
  • - solidności.

Oferujemy

  • AUTO służbowe
  • stałą pracę, na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju osobistego,
  • szkolenia UDT i SEP,
  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód, laptop, telefon, stały dostęp do internetu).