• Chełm, lubelskie pow. Chełm

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, elektryczne
  • Zawody: Elektryk* (wymagany staż - lata: 5)
  • Uprawnienia: podzielność uwagi,zdolność koncentracji uwagi,formalne uprawnienia związane ze stanowiskiem: posiadanie zaświadczenia SEP (Stowarzyszenie Elektryków Polskich) - świadectwo kwalifikacyjne "E" w zakresie instalowania i obsługi urządzeń do 1 kV,prawo jazdy kat. B,dokładność
  • Inne wymagania: Pracodawca zapewnia samochód służbowy.

    Miejsce wykonywania pracy: Placówki Społem Sp. z o.o. (Chełm, Krasnystaw, Rejowiec, Ruda Huta, Kamień).

    Min. 5 lat doświadczenia zawodowego w zawodzie elektryk.

    KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY:
    - osobisty: ul. Rejowiecka 181, 22-100 Chełm (Dział Techniczno-Administracyjny),
    - można również przesyłać CV drogą e-mailową na adres: z.popielewicz@spolemchelm.pl Z wybranymi kandydatami pracodawca ustali termin spotkania w sprawie pracy.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: (zgodnie z regulaminem wynagrodzenia)
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)