Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.04.2024
Inter Europol S.A.

SPECJALISTA DS.OBSŁUGI I WSPARCIA SPRZEDAŻY SIECI SKLEPÓW FIRMOWYCH

  • Marki, mazowieckie pow. wołomiński

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Inter Europol S.A. to polska firma rodzinna, która powstała w 1989 roku.

Dziś szczycimy się pozycją lidera w produkcji pieczywa w Polsce, a nasze wyroby dostarczamy do Klientów na terenie Unii Europejskiej, a także do wybranych krajów na całym świecie.

Z NAMI PRACA SIĘ OPŁACA!

Rozpocznij współpracę z jedną z najnowocześniejszych firm produkcyjnych w Polsce!

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Inter Europol S.A. zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane zatrudnieniem na stanowisku:

SPECJALISTA DS.OBSŁUGI I WSPARCIA SPRZEDAŻY

SIECI SKLEPÓW FIRMOWYCH

(miejsce pracy: Marki)

Zakres obowiązków

  • Monitorowanie rynku, działań konkurencji w zakresie asortymentu, promocji i cen
  • Obsługa procesu sprzedażowego poprzez:

- wybór oraz rotację produktów własnych/zewnętrznych do sieci sklepów,

- właściwą ekspozycję powierzonego asortymentu i materiałów wspomagających sprzedaż,

- kontrolę wdrażanych działań w Sklepach Firmowych.

  • Udział w procesie rozwoju sieci poprzez poszukiwanie innowacji w zakresie zwiększenia sprzedaży
  • Planowanie działań marketingowych i aktywna współpraca z Działem Marketingu w bieżących zadaniach (m.in. udział w opracowywaniu grafik, materiałów, treści do mediów społecznościowych oraz na stronie www).
  • Realizacja zadań wynikających z harmonogramu działań promocyjnych
  • Skuteczne wdrażanie promocji i akcji marketingowych
  • Nawiązywanie, budowanie i utrzymywanie relacji handlowych z klientami zewnętrznymi
  • Reprezentowanie firmy poprzez profesjonalną i skuteczną obsługę na każdym etapie kontaktu z klientami zewnętrznymi

Współpraca z innymi działami firmy przy realizacji celów biznesowych

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy w branży retail
  • Umiejętność pracy z priorytetami w rozproszonej sieci sprzedaży
  • Komunikatywność
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • umowę o pracę gwarantującą stabilność zatrudnienia,
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas,
  • opiekę medyczną,
  • współfinansowanie udziału w programie kart sportowych,
  • możliwość przystąpienia do programu ubezpieczeń grupowych,
  • świadczenia z ZFŚS,
  • nowoczesne środowisko pracy,
  • parking dla pracowników,
  • świeże pieczywo w czasie przerwy śniadaniowej,
  • dostęp do automatów vendingowych z przekąskami i napojami,
  • zniżki na zakup pieczywa w naszej piekarni,
  • szansę na rozwój zawodowy.

  • Inter Europol S.A. z siedzibą przy ul Słonecznej 22, 05-270 Markach, jako Administrator danych osobowych, informuje, że: podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do udziału w procesie rekrutacyjnym; posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania; dane nie będą udostępniane przez Administratora osobom trzecim; wszelkie kwestie związane z zarządzaniem danymi osobowymi prosimy kierować na adres korespondencyjny Administratora lub pod adres email: rodo@intereuropol.pl; dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacyjnego; ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza obowiązujące przepisy.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Inter Europol S.A. z siedzibą w Markach przy ul. Słonecznej 22 zawartych w CV na potrzeby procesu rekrutacji.