Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.04.2024

Pomocnik (pomocnica) operatora/(ki) okleiniarki

  • Radom, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Hosten to producent najwyższej jakości profili oraz systemów osłonowych z PVC i aluminium o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim. To przedsiębiorstwo tworzone i zarządzane przez ludzi z pasją. Efektem tej pasji jest gama doskonałych produktów i niezwykle dynamiczny rozwój firmy.

P.OKL./03.24

Obowiązki

  • Odcinanie profili
  • Podawanie profili do maszyny
  • Pomoc operatorowi przy uruchamianiu, przezbrajaniu i ustawianiu maszyny- okleiniarki
  • Kontrola na stanowiskach podawania, odcinania i rozcinania okleiny
  • Kontrola jakości podczas okleinowania
  • Nauka procesu produkcyjnego
  • Przygotowanie etykiet zgodnie z zamówieniem
  • Obsługa maszyn, urządzeń, narzędzi i elektronarzędzi na stanowisku pracy
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • Konserwacja maszyny

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane techniczne – zawodowe
  • Chęć nauki i rozwoju zawodowego
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Dokładność, skrupulatność
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Praca jednozmianowa
  • Bardzo dobra lokalizacja miejsca pracy z pracą od poniedziałku do piątku
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Miła atmosfera

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.