Nauczyciel wychowania przedszkolnego /przedszkole zielona żyrafa/

  • Iława, warmińsko-mazurskie pow. iławski

Nauczyciel przedszkola

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: wychowanie przedszkolne, edukacja przedszkolna
  • Inne wymagania: umowę o pracę na pełen etat, elastyczne godziny pracy, wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, wykształcenia i dodatkowych kwalifikacji, pracę w młodym, kreatywnym zespole, udział w szkoleniach. Szukamy osób, które: posiadają wykształcenie pedagogiczne w specjalizacji wychowanie przedszkolne i wczesnoszkolne, maja pasję i predyspozycje do pracy z dziećmi, cechują się kreatywnością, otwartością na nowe trendy w edukacji i gotowością do pracy metodami projektowymi, mile widziana znajomość komunikacji empatycznej. Kontakt mailowy - zielona.zyrafa@o2.pl
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 600 do 6 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 miesiące temu)