Opiekun w Żłobku / Pomoc Nauczyciela

Grupa Miro Robert Mirowski
  • Lesko, podkarpackie pow. leski

Nauczyciel

Umowa o pracę

Opiekun/ka dzieci w Żłobku / Lesko

Żłobek Fotonik szuka pracownika na stanowisko

Zakres obowiązków:

opieka nad dziećmi

dbanie o higienę i bezpieczeństwo dzieci (przewijanie, pielęgnacja, zabezpieczenie otoczenia)

utrzymanie czystości po posiłkach oraz w sali zabaw

dbanie o dobro i harmonijny rozwój dzieci w żłobku

prowadzenie zajęć edukacyjnych dla dzieci i organizowanie zajęć ogólnorozwojowych

nauka samodzielności w różnych aktywnościach życiowych (ubieranie, nocnikowanie, samodzielne jedzenie)

relacjonowanie przebiegu dnia dziecka przy oddawaniu dziecka rodzicom

Oczekiwania:

wykształcenie wyższe pedagogiczne, (ped. opiekuńczo wychowawcza),

lub:

kwalifikacje położnej, pielęgniarki, opiekunki dziecięcej,

lub:

wykształcenie średnie, oraz minimum rok doświadczenia na stanowisku opiekuna dzieci do lat 3, (poświadczone umową)

lub:

ukończony kurs opiekuna dzieci w wieku do lat 3.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)