Fizjoterapeutka / Fizjoterapeuta na wizyty domowe

Doni Cor Sp. z o.o.
  • Nysa, opolskie pow. nyski

Inny

Umowa o pracę

Praca Fizjoterapeutka / Fizjoterapeuta na wizyty domowe dla pacjentów z I stopniem niepełnosprawności.

Teren pracy: Nysa i okolice.

**O nas:**

Ośrodek Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej DONI COR Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się placówką, oferującą szeroki zakres usług z zakresu rehabilitacji. Zajmujemy się szeroko pojętą rehabilitacją, także ambulatoryjną, z wizytami domowymi, zapewniając kompleksową opiekę naszym pacjentom.

**Obecnie poszukujemy:**

Fizjoterapeuty, który dołączy do naszego zespołu i będzie wspierał naszych pacjentów w ich domach. Zachęcamy do aplikowania zarówno osoby z bogatym doświadczeniem w zawodzie, jak i te, które dopiero rozpoczynają swoją karierę w fizjoterapii.

**Zakres obowiązków:**

- Rehabilitacja ambulatoryjna – praca indywidualna z pacjentem
- Terapia manualna, kinezyterapia, fizykoterapia, masaż
- Obsługa pacjentów NFZ, komercyjnych oraz abonamentowych

Wymagania

- Wykształcenie kierunkowe i uprawnienia do wykonywania zawodu
- Gotowość do pracy z pacjentami w ich domach
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat (inne formy zatrudnienia są również możliwe)
- Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wykonywanych zadań
- Samochód służbowy oraz zwrot kosztów paliwa
- Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
- Wsparcie ze strony doświadczonych współpracowników
- Przyjazną atmosferę w pracy

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu, wyślij do nas swoje CV.

Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę w przyjaznym oraz wspierającym środowisku!
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)