Automatyk - Programista PLC

AUTOMATION TECHNOLOGY sp. z o.o.
  • Toruń, kujawsko-pomorskie

Inżynier

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków
- Współpraca z Działem Handlowym, Działem Obsługi Klienta oraz Działami Technicznymi w zakresie tworzenia kalkulacji do ofert handlowych
- Współpraca (kontakt) z klientem w sprawach programów
- Analiza dokumentacji projektowej
- Programowanie sterowników PLC
- Projektowanie dokumentacji technicznych szaf automatyki (Eplan, AutoCad)
- Tworzenie wizualizacji na panelach HMI
- Nadzór projektowy oraz kosztowy nad projektami w siedzibie firmy oraz u klienta
- Wdrożenie i uruchomienie naszych szaf i urządzeń na obiekcie
- Planowanie i organizacja prac obiektowych dla grup monterskich

Nasze wymagania
- Wykształcenie wyższe techniczne (kierunki: elektrotechnika, automatyka i robotyka lub pokrewny)
- Szybkie reakcje na ryzyka, zagrożenia i szanse dotyczące projektów technicznych
- Umiejętność analizy dokumentacji projektowej sieci elektroenergetycznych
- Dokładność, skrupulatność, terminowość
- Umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office

To oferujemy
- Ciekawą i pełną wyzwań pracę w środowisku oraz atmosferze, która pozwoli Ci na wykorzystanie posiadanych kompetencji
- Wynagrodzenie na poziomie rynkowym
- Realne możliwości rozwoju w organizacji
- Proces efektywnego onboardingu, który pomoże Ci w przyjazny i łatwy sposób poznać naszą firmę, produkty i wdrożyć się szybko w obowiązki
- Elastyczny czas pracy

Benefity
- dofinansowanie nauki języków
- dofinansowanie szkoleń i kursów
- ubezpieczenie na życie
- elastyczny czas pracy
- spotkania integracyjne
- brak dress code’u
- kawa / herbata
- parking dla pracowników
- możliwość uzyskania uprawnień

O nas
Automation Technology prężnie działa w obszarach energetyki, automatyki przemysłowej oraz robotyki. Zakres naszej działalności obejmuje:
-modernizację maszyn przemysłowych i linii technologicznych,
-projektowanie układów zasilania i rozdziału energii,
-projektowanie układów automatyki,
-przygotowanie oprogramowania sterującego (sterowniki PLC, systemy DCS, komputery PC),
-wizualizację procesów technologicznych (systemy SCADA, panele HMI),
-prefabrykację szaf sterowniczych oraz rozdzielnic energetycznych,
-wsparcie serwisowe,
-montaż i uruchomienie systemu bezpośrednio na miejscu u klienta końcowego.
Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)