Główny Księgowy/Księgowa

UNI-AGRO Sp. z o.o.
  • Kalinowo, warmińsko-mazurskie pow. ełcki

Księgowy

Umowa o pracę

UNI-AGRO Sp. z o.o. zatrudni od 01 czerwca 2024 r. na stanowisko Głównego księgowego

Zakres obowiązków:

- nadzór na obiegiem dokumentów

- prowadzenie procedur księgowych i dokumentacji księgowej według obowiązującej w Spółce polityki rachunkowości (pełna księgowość);

- znajomość prawa podatkowego i rachunkowego;

- prowadzenie i sprawdzanie sald ewidencji rozrachunków;

- sprawdzanie i uzgadnianie kont;

- dekretacja i księgowanie dokumentów;

księgowanie operacji gospodarczych, magazynowych

współpraca z instytucjami zewnętrznymi tj. US, ZUS, GUS, NBP,

sporządzanie deklaracji podatkowych tj. JPK_V, VAT-UE, CIT;

sporządzanie sprawozdań, zestawień finansowych na potrzeby wewnętrzne;

sporządzanie niezbędnych rozliczeń podatkowych i ZUS oraz przekazywanie ich do odpowiednich urzędów w terminach określonych przepisami;

uczestniczenie w trakcie kontroli podatkowych, ZUS, PIP lub innych organów administracji państwowej;

kontrola zobowiązań, należności, raportów kasowych.

sprawozdawczość GUS

Przygotowanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych,

Nasze wymagania

wykształcenie kierunkowe z zakresu finansów i rachunkowości lub pokrewne;

doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w prowadzeniu pełnej księgowości;

znajomość aktualnych przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości;

biegła znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office (szczególnie Excel, Word);

znajomość oprogramowania księgowego mile widziane Symfonia Finanse

dobra organizacja pracy;

samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki;

doświadczenie w branży rolniczej

Oferujemy

stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

atrakcyjne wynagrodzenie;

pracę w doświadczonym i zgranym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres mail
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)