Inspektor Kontroli Jakości

Elporem i Elpoautomatyka Sp. z o.o
  • Połaniec, świętokrzyskie pow. staszowski

Inżynier

Umowa o pracę

Erea Sp. z o.o. firma z ugruntowaną pozycją na rynku, świadcząca kompleksowe usługi w branżach mechanicznej, elektrycznej, automatyki, dźwigowej oraz ogólnobudowlanej poszukuje pracowników.
Działalność Spółki zorientowana jest głównie na świadczenie usług na rzecz Enea Elektrownia Połaniec S.A, równolegle firma działa na rynku w sektorze energetycznym oraz innych gałęziach przemysłu w kraju jak i zagranicą.
Jeśli szukasz stabilnej pracy, potrafisz współpracować w zespole, cenisz sobie profesjonalizm złóż u nas swoją aplikację.
Nie zwlekaj i zgłoś się już dziś. Czekamy właśnie na Ciebie !

Województwo: Świętokrzyskie, Miejscowość: Zawada 26 / Połaniec

Wymagania

• Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne,
• Mile widziane doświadczenie zawodowe,
• Mile widziana znajomość przepisów i norm związanych z eksploatacją urządzeń ciśnieniowych podlegających pod Urząd Dozoru Technicznego.
• Mile widziane Certyfikaty: kontrola w spawalnictwie, personelu nadzoru spawalniczego, kompetencji w badaniach nieniszczących (VT, UT, MT, PT),
• Dobra znajomość środowiska MS Office,
• Umiejętności analityczne, pracy w zespole, dobra organizacja pracy, sumienność, dokładność, samodzielność oraz umiejętność podejmowania decyzji.

Zakres obowiązków:
• Kontrola wizualna jakości produktów przy użyciu odpowiednich narzędzi zgodnie z normami certyfikacji,
• Rzetelne i terminowe wykonywanie badań nieniszczących i kontroli jakości oraz sporządzanie dokumentacji powykonawczej,
• Nadzór procesów spawalniczych i przeróbek plastycznych,
• Prowadzenie dokumentacji jakościowej,
• Współpraca z innymi działami firmy przy opracowywaniu systemów przeprowadzania badań i analiz z zakresu kontroli jakości.

Oferujemy

• Ciekawą pracę, pełną wyzwań w firmie o stabilnej pozycji na rynku od 20 lat,
• Umowę stałą o pracę na pełny etat,
• Dobrą atmosferę w pracy,
• Pełne wyzwań zadania dające możliwość zdobywanie szerokiego doświadczenia,
• Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe – m.in. możliwość zdobycia świadectwa kwalifikacyjnego eksploatacji, dozoru i innych szkoleń,
• Możliwość dodatkowego ubezpieczenia grupowego,
• Korzystanie z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych – m.in. talony świąteczne w formie pieniężnej, paczki mikołajkowe dla dzieci, możliwość skorzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej,
• Zapomogi dla pracowników znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej do 30 000 zł,
• Możliwość skorzystania z niskooprocentowanej pożyczki do 10 000 zł na cele mieszkaniowe,
• Dofinansowanie do wypoczynku urlopowego oraz wczasów profilaktycznych,
• Karnety na basen i siłownię.

Kandydaci mogą przesyłać CV na adres @ w tytule wiadomości proszę wpisać „Inspektor Kontroli Jakości” lub kontaktować się telefonicznie 15 865 64-01.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)