Pomocnik magazynowy działu pakowania żywności

Gastro Magazyn
  • Reda, pomorskie pow. wejherowski

Obsługa gastronomii

Umowa zlecenie

OPIS

OPIS

Nasza firma mieści się w Redzie gdzie od kilku lat zajmujemy się produkcją cateringu dietetycznego. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pomocnika magazynowego działu pakowania żywności

Zakres obowiązków:

- Kompletowanie towaru według standardów , składanie w całość, wywożenie kontenerów do sortowni oraz dostarczanie produktów do produkcji

- Dbanie o porządek i czystość w miejscu pracy

Wymagania

Dyspozycyjność - praca zmianowa – dyspozycyjność również w weekendy

Sumienność i dokładność

Dobry wzrok i tężyzna fizyczna

Gotowość do podjęcia pracy w pomieszczeniu z obniżoną temperaturą

Książeczka sanepidowska lub gotowość do jej wyrobienia

Oferujemy

Pracę w zgranym, miłym zespole

Umowę zlecenie

Ciepły posiłek

Możliwość awansu zawodowego wewnątrz struktury firmy

Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 na numery telefonów: j.polski oraz j.ukraiński 88303 lub o przeslanie aplikacji poprzez stronę
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)