Kierownik magazynu w firmie produkcji spożywczej

Gastro Magazyn
  • Reda, pomorskie pow. wejherowski

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

OPIS
Zajmujemy się produkcją cateringu dietetycznego. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy na stałe do naszego Zespołu - Kierownika Magazynu.

Twój zakres obowiązków

· Zarządzanie pracą podległego zespołu

· Sprawdzanie zgodności ilościowej i merytorycznej dostaw z dokumentacją

· Przestrzeganie i stosowanie procedur związanych z magazynowaniem, wysyłką i przyjmowaniem towarów

· Dbałość o prawidłowy poziom i obieg zapasów magazynowych

· Kontrola wydawanych towarów, dbanie o wysoki standard usług

· Prowadzenie dokumentacji magazynowej

· Współpraca z Kupcem i z kierownikami pozostałych działów przedsiębiorstwa

· Organizacja i nadzór nad dostawami wewnętrznymi między oddziałami

Nasze wymagania

· Doświadczenie min 1 rok w pracy na magazynie/ logistyce/ spedycji

· Doświadczenia na stanowisku kierowniczym- min 1 rok

· Prawo jazdy kategorii B

· Książeczka sanepidowska lub chęć jej wyrobienia

· Znajomość dokumentacji i procesów magazynowych

· Gotowość do pracy w systemie zmianowym

· Dyspozycyjność również w weekendy

· Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność definiowania priorytetów

· Umiejętność pracy w zespole

· Umiejętność rozwiązywania problemów i zdolności analityczne

· Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

To oferujemy

· Miłą atmosferę

· Wyżywienie

· kontrakt B2B – wynagrodzenie od 9000 do 12000 zł
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)