Osoba do pieczenia ciast - catering dietetyczny- Reda

Gastro Magazyn
  • Reda, pomorskie pow. wejherowski

Obsługa gastronomii

Umowa zlecenie

Nasza firma mieści się w Redzie i zajmujemy się produkcją diet pudełkowych. Mamy ugruntowaną pozycję na rynku. Aktualnie do Zespołu poszukujemy doświadczonych, samodzielnych osób do pieczenia ciast

Opis stanowiska:

Przygotowywanie deserów zgodnie z opracowanymi recepturami

Wykonywanie zdrowszych odpowiedników tradycyjnych deserów, z użyciem naturalnych słodzików, warzyw, owoców, pełnoziarnistych i bezglutenowych mąk.

Dbanie o porządek na stanowisku i w miejscu pracy

Przestrzeganie systemów HACCAP i BHP

Praca w oparciu o standardy firmy

Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

Oczekiwania:

Doświadczenie w gastronomii lub przemyśle spożywczym – wymagane

Umiejętność sporządzania wypieków na większą, niż restauracyjna, skalę

Mile widziane doświadczenie w kuchni cateringowej

Dokładność i umiejętność organizacji czasu pracy

Umiejętność pracy w zespole

Dyspozycyjności również w weekendy, gotowość i chęć do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Czystości, staranności, rzetelności

Książeczka sanepidowska bądź chęć do jej wyrobienia

Oferujemy

Atrakcyjne i pewne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i zaangażowania, wynagrodzenie wypłacane raz w miesiącu

Stałą pracę, niezależną od sezonu i kolejnych fal pandemii

Umowa zlecenie - stawka 28,60- 31,00 lub B2B- stawka 39,00-42,00

Zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu (lub więcej)

Odzież pracowniczą i wyżywienie

Komfortowe warunki pracy w zgranym zespole

Możliwość awansu wewnątrz struktury firmy

Prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach 8-16

Kontakt na numery telefonów: j.polski oraz j.ukraiński lub przez o przesłanie CV przez platformę
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)