Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.04.2024
Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o.

Pielęgniarka Anestezjologiczna / Pielęgniarz Anestezjologiczny

  • Lubin, dolnośląskie pow. lubiński

Pielęgniarka

Umowa zlecenie

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne MEDICUS Sp. z o.o

Zakres obowiązków

  • wykonywania zadań z zakresu pielęgniarstwa anestezjologicznego w obrębie bloku operacyjnego oraz sali pozabiegowej;
  • opiekę nad Pacjentem;
  • wykonywanie badań specjalistycznych (w ramach posiadanych kwalifikacji);
  • nadzór nad dokumentacją medyczną;

Wymagania

  • aktualne prawo wykonywania zawodu;
  • ukończony kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki medycznej;
  • umiejętność pracy w zespole;

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat;
  • pracę w stabilnej firmie, w miłej i przyjaznej atmosferze;
  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności;
  • pakiet świadczeń pozapłacowych (min. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, karta sportowa);
  • Dodatki świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Karta Multisport
  • Parking
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Świeża kawa z ekspresu
Dowiedz się więcej o pracodawcy