Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.04.2024
Zakład Wyrobów Metalowych STRUMET Sp. z o. o.

Chemik na wydziale Ocynkowni Galwanicznej

  • Strumień, śląskie pow. cieszyński

Chemik

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Podstawowym obszarem działalności STRUMET Sp. z o. o. początkowo była produkcja metalowych pojemników wielokrotnego użytku stosowanych w transporcie i magazynowaniu. W marcu 2008 roku poszerzyliśmy działalność o usługi cynkowania ogniowego uruchamiając największą na Podbeskidziu ocynkownię ogniową. Obecnie oprócz cynkowania ogniowego oferujemy również cynkowanie galwaniczne oraz wtryskiwanie tworzyw sztucznych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko chemika.

Zakres obowiązków

  • wykonywanie analizy kąpieli w wannach
  • prowadzenie kontroli kąpieli cynku
  • prowadzenie ewidencji i rozliczenia odczynników chemicznych cynku
  • informowanie przełożonych o wynikach analiz chemicznych
  • współpraca z działem zaopatrzenia w zakresie zabezpieczenia materiałowego produkcji
  • prowadzenie kontroli wytrzymałości powłoki antykorozyjnej w komorze

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe chemiczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane, ale będzie niewątpliwym atutem
  • samodzielność i odpowiedzialność
  • umiejętność dostosowywania się do zmieniających się warunków
  • komunikatywność i inicjatywa w działaniu

Oferujemy

  • Stałą pracę na podstawie umowy o pracę.
  • Rozbudowany system premiowy obejmujący premie jakościowe, wakacyjne, świąteczne, absencyjne, miesięczne.
  • Możliwość rozwoju - jeśli masz aspiracje na awans zawodowy, zapraszamy do aplikowania. Nagradzamy zaangażowanie i umiejętności naszych pracowników.
  • Program płatnych poleceń pracowniczych i dostęp do szerokiego pakietu benefitów (w tym m.in. prywatnej opieki medycznej, dodatkowego ubezpieczenia grupowego, stołówki pracowniczej).
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez kursy i szkolenia.
  • Dobra atmosfera pracy oraz szacunek do drugiego człowieka to dla nas bardzo ważne tematy. Jeśli podzielasz to podejście, chętnie Cię poznamy!
  • Bilety na imprezy kulturalne
  • Dodatki świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Karnety na siłownię
  • Pakiet socjalny
  • Parking
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Prywatna opieka lekarska
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Stołówka pracownicza
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Zakład Wyrobów Metalowych STRUMET Sp. z o. o. 43-246 Strumień Ks. Londzina 61, NIP: 5480077719. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zakład Wyrobów Metalowych STRUMET Sp. z o. o. 43-246 Strumień Ks. Londzina 61, NIP: 5480077719 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.