Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
Döhler Sp. z o.o.

Operator maszyn w przemyśle przetwórczym- Kozietuły Nowe Doehler

  • Grójec, mazowieckie pow. grójecki

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Szukasz stabilnego miejsca pracy? Masz dość pracy w oparciu o krótkie umowy z niepełnym wymiarem etatu? Aplikuj i poznaj naszą firmę. Mamy do zaoferowania pracę na stanowisku: OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ Miejsce pracy: zakład produkcyjny Kozietuły Nowe (gm. Mogielnica)

Obowiązki

  • Produkcja koncentratu i soku zgodnie z założonymi parametrami
  • Obsługa urządzeń przetwórstwa owocowego
  • Wykonywanie prostych pomiarów podstawowych parametrów produkcyjnych
  • Wykonywanie odpowiednich zapisów w protokołach systemu jakości
  • Pobieranie prób z wyprodukowanej partii produktu
  • Praca w zmiennych warunkach atmosferycznych (przejścia między halami)
  • Współpraca z innymi operatorami na hali

Wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym po 12 godz. (w godzinach 6:00-18:00 lub 18:6:00) w układzie 4 dni pracy/2 dni wolne
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych z UDT – mile widziane
  • Orzeczenie od lekarza medycyny pracy (w oparciu o książeczkę do celów sanitarno-epidemiologiczną)
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • Chęć do pracy i pozytywne nastawienie.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (docelowo umowa na czas nieokreślony)
  • Wynagrodzenie : pensja zasadnicza oraz 5 % premii uznaniowej
  • Możliwość dodatkowego premiowania za wdrażanie własnych pomysłów na usprawnienia w pracy

  • Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami
  • Dowiedz się więcej o Pracodawcy:
  • Zainteresowane osoby, spełniające wymagania, prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem OLX lub osobiście do zakładu: Kozietuły Nowe 66J, 05-640 Mogielnica.