Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.04.2024
Ward Personnel Limited

Operator maszyn produkcyjnych

  • Irlandia zagranica

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Nasz klient z siedzibą w Mallow, Co Cork. Zajmujący się produkcją produktu do pokryć dachowych i elewacyjnych oraz akcesoria na terenie całego kraju, które są odpowiednie dla projektów rolniczych, komercyjnych, przemysłowych, sportowych i mieszkaniowych. Firma została założony w 2010 roku jako producent elewacji, dostarczający blachy po rozsądnej cenie i szybkiej realizacji. W 2014 roku oferta produktów stała się bardziej rozbudowana i teraz obejmuje również krokiewki, obróbki blacharskie, rynny, produkty izolowane i cięcie laserem. W centrum biznesu są klienci, i dostarczanie produktów i obsługi klienta najwyższej klasy.

Obowiązki

Obsługa maszyn i ręczny montaż. Zapewnienie nieprzerwanej i efektywnej pracy produkcji.

Obowiązki:

• Konfiguracja maszyn w celu rozpoczęcia cyklu produkcyjnego.

• Kontrola i dostosowywanie ustawień maszyny (np. prędkość, długość cięcia).

• Zachowanie zgodności z przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa i higieny w każdym czasie (np. ciągłe stosowanie odzieży ochronnej).

• Aktualizacja rejestrów, kart kontrolnych i raportów zmianowych.

• Utrzymanie czystości miejsca pracy i linii, pozbawienie ich materiałów i odpadów.

• Wyładunek i owijanie produktów z linii maszynowych.

• Ogólny ręczny montaż.

Wymagania

• Posiadanie umiejętności rozwiązywania problemów, słuchania, myślenia krytycznego i pracy zespołowej.

• Świetna koordynacja wzrokowo-ruchowa i skupienie są niezbędnymi umiejętnościami.

• Doświadczenie w pracy w fabryce, obsłudze maszyn i obsłudze wózka widłowego stanowi wyraźną przewagę.

Jezyk angielski w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

• Możliwości rozwoju kariery.

• Cotygodniowe wypłaty w granicach €550-€600 na rękę (Przy 48h pracy)

• Stała prace

• Irlandzka umowę z pełnymi świadczeniami

• Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania (jednoosobowe pokoje) oraz wszelkich sprawach administracyjnych

• Odbiór z lotniska