Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.04.2024

Robotnik górniczy pod ziemią

  • Czechy zagranica

Górnik

Umowa o pracę

Pełny etat

„ALPEX” Przedsiębiorstwo Budownictwa Górniczego Sp. z o. o. funkcjonująca nieprzerwanie 30 lat na rynku robót górniczych ogłasza rozpoczęcie naboru pracowników do pracy pod ziemią w kopalniach węgla kamiennego w Republice Czeskiej, położonych bezpośrednio przy granicy z Polską (okręg Karvina).

Obowiązki

Wykonywanie zgodnie z posiadanymi uprawnieniami zawodowymi pracy górniczej pod ziemią, przydzielanej każdorazowo przez przełożonego, w tym:
- przy drążeniu wyrobisk korytarzowych jak również przy robotach pozaprzodkowych,
- przy budowie i przebudowach rurociągów wodnych, sprężonego powietrza i innych,
- przy robotach pomocniczych, transporcie materiałów.

Wymagania

- gotowość do pracy w systemie zmianowym
- mile widziane doświadczenie w pracy pod ziemią

Oferujemy

- zatrudnienie na umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych do stopnia górnika
- kursy obsługi maszyn i urządzeń górniczych
- osobom zainteresowanym zamieszkaniem w miejscu wykonywania pracy umożliwiamy zakwaterowanie w hotelu pracowniczym

Wszelkie informacje pod numerem telefonu: 32 281-28-06

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez „ALPEX” Przedsiębiorstwo Budownictwa Górniczego spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 44-335 JASTRZĘBIE ZDRÓJ ul. Opolska 1E, NIP: 6260000342 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.