Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
  • Jurata, pomorskie pow. pucki

Kelner

Umowa o pracę

Pełny etat

Jeśli szukasz stabilnego miejsca lub dodatkowego zlecenia , pracy w przyjemnej atmosfery i pracodawcy, który doceni Twoje starania – nasza oferta jest dla Ciebie.

Kelner/ka

Obowiązki

  • Obsługa Gości Restauracji/Hotelu podczas śniadań, konferencji i bankietów
  • Współpraca z pracownikami kuchni przy realizacji zamówień
  • Doradzanie Gościom przy wyborze potraw oraz napojów

Wymagania

  • Dyspozycyjność (praca zmianowa, w weekendy, w święta)
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz wysoką kulturę osobistą
  • Znajomość j. polskiego, j. angielskiego ( mile widziane)

Oferujemy

  • dobre i stabilne warunki pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazną atmosferę w zespole
  • elastyczne godziny pracy

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

ZADZWOŃ DO NAS!!
+48 511 426 113
+48 795 728 828
+48 795 009 789

Informacje o firmie
Gastro House jest zespołem profesjonalnej i wykształconej kadry managerskiej. Jesteśmy ukierunkowani na umacnianie pozycji przedsiębiorcy poprzez efektywne zarządzanie własną kadrą managerską, tworząc, rozwijając i stosując rozwiązania, które dają Tobie niezbędne narzędzia do odniesienia sukcesu. Kochamy to, co robimy i chcemy abyś i Ty odniósł sukces, wierzymy że Twój biznes to nasz biznes.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gastro House Sp. z o.o. Sp.k. 81-879 Sopot Al. Niepodległości 606 / 610, NIP: 5851476840 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.