Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

BRYGADZISTA / LIDER W DZIALE ROZBIORU KURCZAKA

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie

Brygadzista

Umowa o pracę

Przedsiębiorstwo ALGAS jest zlokalizowane w województwie śląskim. Działa na rynku od 1991 roku w zakresie branży drobiarskiej i hodowlanej jest firmą rodzinną. ALGAS to nowoczesny zakład uboju i rozbioru drobiu w pełni zautomatyzowany i innowacyjny dostarcza swoje produkty zarówno do sieci handlowych jak i zakładów przetwórczych.

Obowiązki

  • Zarządzanie zespołem od 10 do 20 osób
  • Sumienne, dokładne i terminowe wykonywanie zadań wynikających z powierzonego zakresu pracy
  • Monitorowanie procesów produkcyjnych w zakresie jakości i wydajności
  • Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów produkcyjnych w celu zapewnienia ciągłości produkcji oraz wymaganej jakości
  • Kontrola przebiegu procesu produkcyjnego, identyfikacja i rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych
  • Organizowanie i koordynowanie pracy zespołu
  • Motywowanie o kontrola efektywności pracy pracowników
  • Raportowanie i analiza stanu realizacji zadań
  • Praca w oparciu o systemie jakości HACCP/ BRC/ IFS
  • Zapewnienie prawidłowych standardów BHP
  • Bieżąca współpraca z działami kontroli jakości, magazynu

Wymagania

  • wykształcenie średnie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziana praca z mięsem lub branży FMCG
  • gotowość do pracy w branży spożywczej, na hali produkcyjnej w systemie zmianowym
  • zdolności analityczne, dokładność
  • umiejętność podejmowania decyzji
  • umiejętność egzekwowania i przestrzegania ustaleń
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysoko rozwinięta komunikacja interpersonalna
  • dobra obsługa komputera (pakiet MS Office: Word i Excel)

Oferujemy

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w młodym, energicznym zespole
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego, szkolenia
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Uprzejmie informujemy, że po analizie dokumentów, skontaktujemy się z wybranymi osobami.