Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.04.2024
Volvo Trucks Polska

Specjalista (-tka) ds. części

  • Pietrzykowice, dolnośląskie pow. wrocławski

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Śledzenie wskaźników KPI dla części. Regularne konsultowanie zmian i ich skutków z menedżerem warsztatu.
  • Zapewnienie odpowiedniej obsługi i dostaw niezbędnych części zamiennych i akcesoriów dla odbiorców wewnętrznych.
  • Planowanie dostaw części zamiennych uwzględniając zaplanowane prace w serwisie.
  • Zarządzanie zapasami i codzienne przyjmowanie towaru.
  • Bezpośrednia sprzedaż części do klienta zewnętrznego.
  • Promowanie i sprzedaż części we współpracy z przedstawicielem ds. sprzedaży usług serwisowych.
  • Poprawa zyskowności warsztatu przez dbanie o satysfakcję klientów.
  • Wykonywanie procedur zwrotów (rozbieżności, wymiana i odkup) zgodnie z centralnymi instrukcjami.
  • Obsługa części w systemie Exchange, zarządzanie i odsyłka core’ów.
  • Przeprowadzanie okresowych remanentów.

Nasze wymagania

  • doświadczenia na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej;
  • podstawowej znajomości budowy pojazdów;
  • zaangażowania, umiejętności pracy w zespole;
  • nastawienia na klienta, komunikatywności;
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • dyspozycyjności (praca w systemie zmianowym);
  • prawa jazdy kat. B (mile widziane prawo jazdy kat. C).
  • doświadczenie w zakresie napraw samochodów.

To oferujemy

Praca w Świetnym Miejscu Pracy, w którym potrzeby naszych Pracowników są realizowane poprzez konkretne działania:

#InspirująNasTwojePotrzeby

- Rozbudowany pakiet socjalny

- Volvo Card do wykorzystania na dowolne potrzeby

- Wyposażenie stanowiskowe na najwyższym poziomie

- Atrakcyjny system premiowy

#InspirujeNasTwojeZdrowie

- Prywatna opieka medyczna

- Cykliczne badania profilaktyczne przeprowadzane w siedzibie firmy

- Karta Multisport i możliwość udziału w wyzwaniach zdrowotno-sportowych „Health Challenge”

#InspirujeNasTwójRozwój

- Przyjazne środowisko pracy oparte na współpracy i dzieleniu się wiedzą

- Dostęp do szerokiej bazy wiedzy wewnętrznej

- Dofinansowanie do nauki języka angielskiego

- Bogaty pakiet programów szkoleniowych wewnętrznych i zewnętrznych w ramach Volvo Group University