• Tarnowskie Góry, śląskie pow. tarnogórski

Agent ubezpieczeniowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Inne wymagania: Wykształcenie średnie. Umiejętności komunikacyjne: Doskonała komunikacja werbalna i pisemna, zdolność do budowania trwałych relacji z klientami. Umiejętności sprzedażowe: doświadczenie w obszarze sprzedaży lub gotowość do nauki i rozwijania się w tym obszarze. Znajomość produktów ubezpieczeniowych: zrozumienie podstawowych produktów i zasad ubezpieczeń. Umiejętności organizacyjne: zdolność do skutecznego zarządzania czasem i priorytetami, dokładność w prowadzeniu dokumentacji oraz przyjmowaniu płatności. Prawo jazdy kat. B
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: plus premia
    godz. pracy 8-16
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)