Pracownik sprzątający Dąbrowa Górnicza ul. Rozdzieńskiego

HRB
  • Dąbrowa Górnicza, śląskie

Pracownik sprzątający

Umowa zlecenie

Szukasz pracy? Jesteśmy dla Ciebie!

Stabilność, satysfakcja i pieniądze zawsze na czas! U nas!

Miejsce pracy : Dąbrowa Górnicza ul. Rozdzieńskiego (zakład produkcyjny)

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 15.00-19.00

Do TWOICH obowiązków będzie należało:

sprzątanie pow. sanitarnych, socjalnych oraz biurowych

Z naszej strony możesz liczyć na:

wypłatę zawsze na czas - masz to jak w banku!

umowę zlecenie ze stawką 27,70 zł brutto/h

niezbędne narzędzia pracy

stabilizację - jesteśmy ogólnopolską firmą z 30-letnim doświadczeniem na rynku

pracę z najlepszymi - zatrudniamy 30 tyś. Osób

wsparcie i wdrożenie w obowiązki przez doświadczonych przełożonych

możliwość korzystania z karty Multisport i prywatnej opieki medycznej.

Czego oczekujemy?

Sumienności i dokładności - dzięki Twojej pracy będzie panował ład i porządek

Pozytywnego nastawienia - możesz swój uśmiech przekazać innym

Sprawności fizycznej - podczas pracy spalisz zbędne kalorie

Brzmi dobrze? Zgłoś się tu i teraz! Nie czekaj aż zrobi to ktoś inny!

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Słonimskiego 1
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)