Ankieter Terenowy

CARSOL
  • Limanowa, małopolskie pow. limanowski

Inny

Umowa o pracę

Poszukujemy dynamicznych i zmotywowanych osób na stanowisko Ankietera Terenowego do prowadzenia badań dotyczących Odnawialnych Źródeł Energii. Ta oferta pracy może być idealna zarówno dla osób poszukujących dodatkowego zarobku i szukających stałego zatrudnienia oraz dla uczniów i studentów. Badania są przeprowadzane w Powiecie Limanowskim i Bocheńskim więc jest to praca w obrębie własnego zamieszkania.

Wymagania

• Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów z klientami
• Pełnoletniość
• Elastyczny grafik pracy
• Chęć zdobywania nowych doświadczeń i wiedzy z zakresu odnawialnych źródeł energii
Obowiązki:
• Przeprowadzanie ankiet oraz wywiadów na terenie przypisanym do zadania
• Gromadzenie i analiza zebranych danych
• Współpraca z zespołem w celu opracowania raportów i wniosków

Oferujemy

• Możliwość pracy w elastycznym grafiku, dostosowanym do Twoich potrzeb
• Wynagrodzenie adekwatne do ilości przeprowadzonych ankiet
• Możliwość zdobycia praktycznych doświadczeń związanych z tematyką odnawialnych źródeł energii
• Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży odnawialnych źródeł energii
• Zwrot kosztów paliwa w przypadku korzystania z własnego samochodu

Jeśli jesteś zainteresowany/-a i spełniasz powyższe wymagania, prześlij swoje CV lub krótki list motywacyjny, w którym opiszesz, dlaczego chciałbyś/-łabyś dołączyć do naszego zespołu.
Zapraszamy do aplikowania!
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)