Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 11.04.2024
Randstad Polska Sp. z o.o.

Asystent działu zaopatrzenia

  • Kajetanów, świętokrzyskie pow. kielecki

Asystent

Umowa o pracę

Pełny etat

Asystent/sekretarz

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikuj na stanowisko asystenta działu zaopatrzenia. Możliwość stałego zatrudnienia.

Praca w Kajetanowie.

Zakres obowiązków

  • rozliczanie zleceń produkcyjnych w systemie ERP/ COMARCH XL
  • w prowadzanie faktur do systemu ERP/ COMARCH XL
  • wykonywanie dodatkowych poleceń przełożonego na dziale magazynowym

Wymagania

  • mile widziane wykształcenie wyższe
  • znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • mile widziana znajomość programów magazynowych
  • doświadczenia na podobnym stanowisku

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności, od 4500-5000 zł brutto na start
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 7-15
  • pracę w Kajetanowie
  • dodatkowe benefity m.in. karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie.
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.