Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 11.04.2024
Czajka-Auto Sp. z o.o.

Mechanik Samochodowy Aytoryzowany Serwis Toyoty w Bytomiu

  • Bytom, śląskie

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Auto-Czajka Sp. z o. o. to autoryzowany dealer Toyoty z wieloletnim doświadczeniem na rynku.  Zapraszamy do salonów Toyoty, zlokalizowanych w Bytomiu i Chorzowie. Obok salonów funkcjonują nowocześnie wyposażone stacje obsługi pojazdów oraz serwisy naprawcze. Wszystko po to, aby zapewnić kompleksową obsługę obecnych i przyszłym właścicielom aut Toyoty.

Rozmowa kwalifikacyjna odbywa się stacjonarnie, w siedzibie firmy z Kierownikiem Serwisu.

Praca na stanowisku mechanika w autoryzowanym serwisie mechanicznym Toyoty polega na diagnozowaniu, naprawianiu i konserwacji pojazdów marki Toyota zgodnie z wytycznymi producenta oraz standardami serwisowymi. Obowiązki obejmują wykonywanie przeglądów technicznych, naprawy mechaniczne, wymianę części, ustawianie i konserwację podzespołów, a także przeprowadzanie testów sprawnościowych i regulacji. Istotną częścią pracy jest również obsługa klienta, udzielanie porad technicznych oraz wyjaśnianie diagnoz i propozycji napraw. Wymaga się także dokładności, skrupulatności oraz umiejętności szybkiego rozpoznawania i rozwiązywania problemów technicznych.

Zakres obowiązków

    • obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna pojazdów zgodnie ze standardami marki Toyota
    • diagnozowanie usterek oraz ich naprawa
    • prowadzenie dokumentacji naprawy samochodu
    • współpraca z Doradcami Serwisowymi
    • udział w obowiązkowych szkoleniach, webinarach i cyklu certyfikacyjnym Mechanika Toyoty

    Wymagania

      • doświadczenie w pracy na stanowisku Mechanika/Diagnosty Samochodowego

      • umiejętność diagnozowania usterek

      • znajomość programów diagnostycznych

      • komunikatywność, zaangażowanie w pracę i punktualność

      • czynne prawo jazdy kategorii B

      • doświadczenie pracy w serwisie Toyoty lub ASO innych marek będzie dodatkowym atutem

      • udział w obowiązkowych programach szkoleniowych Toyoty

    Oferujemy

    • Zatrudniamy naszych Pracowników w oparciu o stabilną umowę o pracę
    • Zapewniamy wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy uzależniony od wyników pracy

    • Zapewniamy wszelkie niezbędne narzędzia pracy i system szkoleń

    • pełną wyzwań pracę u lidera rynku w branży motoryzacyjnej

    • Pracujemy partnersko, cenimy sobie bardzo dobrą atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony współpracowników

    • Organizujemy imprezy integracyjne dla Pracowników

    • zniżki na firmowe produkty i usługi

    • udział w programie Toyota Family

    • Administratorem danych osobowych jest Czajka-Auto Sp. z o.o. 41-902 BYTOM ul. Strzelców Bytomskich 66D, NIP: 6262559591. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Czajka-Auto Sp. z o.o. 41-902 BYTOM ul. Strzelców Bytomskich 66D, NIP: 6262559591 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji do czasu wycofania zgody. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.