Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 11.04.2024
Jakub Kobylec Recruitment & Consulting

Koordynator ds. Konferencji i Bankietów - hotel Campanile Wroclaw Centrum

  • Wrocław, dolnośląskie

Manager

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Hotel Campanile Wrocław - to nowoczesny designerski i pełen energii obiekt znajdujący się w pobliżu centrum miasta i niedaleko pobliskiego Dworca Głównego. W związku z powiększeniem naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko: Koordynator ds. Konferencji i Bankietów

Zakres obowiązków

  • sprzedaż usług MICE (szkolenia, bankiety, konferencje)​
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • formułowanie odpowiedzi na zapytania ofertowe i negocjacje kontraktów
  • koordynacja organizacji i przebiegu imprez MICE
  • zapewnienie sprawnej komunikacji pomiędzy działami hotelu a klientami MICE
  • pozyskiwanie klientów i budowanie z nimi długotrwałych relacji

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe w dziale sprzedaży w branży hotelarskiej lub organizacji eventów​
  • znajomość i umiejętność stosowania różnych technik sprzedaży
  • umiejętność negocjacji z klientami
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z klientami
  • zdolność myślenia analitycznego i determinacja w dążeniu do celu
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność współpracy z innymi działami hotelu
  • umiejętność organizowania pracy własnej

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prace w systemie 8-godzinnym
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • wspaniałą atmosferę pracy
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dodatek transportowy, karta Multisport, zniżki na produkty wszystkich marek firmy, świadczenia socjalne)
  • Ogólna informacja o przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych w toku rekrutacji
    Ponieważ jest Pani/ Pan zainteresowana/zainteresowany naszą ofertą pracy, na podstawie art. 14 Rozporządzenia
    Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku
    z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy
    95/46/WE (dalej: „RODO”) informujemy, że:
    Kto będzie administrował Pani/ Pana danymi osobowymi?
    1) Administratorem Pani/ Pana danych osobowych podawanych w związku z procesem rekrutacyjnym (dalej:
    „Dane”) jest HOTEL G.E. TOWAROWA WARSZAWA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z
    siedzibą w Warszawie (00-811) przy ul.Towarowej 2, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego
    Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy
    Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 167104, NIP: 5252271391, REGON: 15519590, kapitał
    zakładowy w wysokości 500 000,00 złotych (dalej: „Administrator”).
    Z Administratorem można kontaktować się pisemnie poprzez pocztę tradycyjną na adres: DPO, LOUVRE
    HOTELS GROUP, Tour Voltaire - 1 place des degrés, 92800 Puteaux – Francja, drogą mailową na adres e-
    mail: dpo@groupedulouvre.com.
    2) Celem ułatwienia kontaktu z Administratorem, Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z
    którym można kontaktować się pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na adres: DPO, LOUVRE HOTELS
    GROUP, Tour Voltaire - 1 place des Degrés, 92800 Puteaux – Francja, drogą mailową na adres e-mail:
    dpo@groupedulouvre.com.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jakub Kobylec Recruitment & Consulting 31-621 Kraków osiedle Bohaterów Wrzesnia 84D, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.