Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 11.04.2024

Dyrektor Operacyjny (COO)

  • Tarnów, małopolskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

ELPLC jest jednym z wiodących producentów specjalistycznych rozwiązań do automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych dla przemysłu samochodowego. W oparciu o własny know-how firma dostarcza zaawansowane rozwiązania do wiodących globalnych podmiotów produkujących komponenty (Tier 1) dla producentów samochodów (OEM).

Rozwiązania tworzone przez naszych, światowej klasy projektantów, inżynierów i programistów automatyzują linie montażowe i technologiczne w fabrykach na wszystkich kluczowych rynkach branży Automotive, zarówno w Europie jak i w USA, Meksyku i Chinach.

Posiadamy unikalne doświadczenie w realizacji prototypów w segmencie Automotive oraz własną prototypownię opartą o nowoczesny park maszynowy. To właśnie autorskie i ciągle udoskonalane systemy robotyzujące produkcję wprowadziły ELPLC do światowej ligi globalnych dostawców technologii.

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie i koordynację działalnością produkcyjną Spółki, w tym działalnością projektowania, przygotowania produkcji oraz działalnością montażową
  • bezpośredni nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem działów organizacyjnych Spółki i terminową realizacją zamówień
  • zarządzanie procesami zakupowymi, w tym przede wszystkim zakupami surowców, komponentów, materiałów i usług, niezbędnych do realizacji projektów pozyskanych przez Spółkę
  • kierowanie inwestycjami Spółki związanymi z działalnością produkcyjną
  • nadzorowanie wykonawców inwestycji oraz ich dobór zgodnie z najlepszym interesem Spółki
  • opracowanie planów oraz harmonogramów Spółki związanych z realizowanym planem produkcyjnym
  • optymalizację kosztów działalności produkcyjnej oraz nadzorowanych procesów,
  • współpraca i rozwijanie relacji biznesowych z kontrahentami
  • zarządzanie podległym zespołem
  • raportowanie do Zarządu Spółki i ścisła współpraca z właścicielami Spółki tj. prywatnym funduszem inwestycyjnym

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane wyższe techniczne
  • co najmniej 10 at doświadczenia w zarządzaniu produkcją najlepiej na stanowiskach Dyrektor Operacyjny/COO/Plant Manager itp.
  • doświadczenie w firmach produkcyjnych, preferowane w branżach takich jak: automotive, elektronicznej itp.
  • preferowane doświadczenie w firmach produkcyjnych nisko-seryjnych albo produkcji customizowanej pod potrzeby klientów
  • doświadczenie we wdrażaniu jednostkowych „szytych na miarę” rozwiązań technologicznych dla klientów B2B będzie mile widziane
  • znajomość metod zarządzania procesami produkcyjnymi (Lean Manufacturing, Kaizen)
  • doświadczenie w optymalizacji kosztów produkcyjnych i procesów wewnętrznych w firmach produkcyjnych
  • doświadczenie we współpracy z działem Rozwoju i Badań nad rozwojem produktów,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z dużym potencjałem dalszego rozwoju
  • aktywny wpływ na wytyczanie kierunku rozwoju firmy
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole i w koleżeńskiej atmosferze
  • możliwość współpracy z inwestorem z private equity fund
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze i system premiowy uzależniony od realizacji wspólnie ustalonej strategii rozwoju

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ELPLC S.A. 33-100 Tarnów Rozwojowa 28, NIP: 5252646827 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.