Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 11.04.2024
  • Jawczyce, mazowieckie pow. warszawski zachodni

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

to jeden z najbardziej innowacyjnych producentów komponentów mechanicznych na rynek kolejowy i wojskowy.

Smart Trading Company Sp. z o.o. to jeden z najbardziej innowacyjnych producentów komponentów mechanicznych na rynek kolejowy i wojskowy. Od 15 lat dostarczamy rozwiązania technologiczne wspierające układy energetyczne, systemy zasilające oraz komunikacyjne. Funkcjonujemy po to, by tworzyć nowy sposób myślenia o produkcji komponentów, a nasze usługi były pożądane na całym świecie i gwarantowały wysoką jakość wytwarzania. W swojej ofercie posiadamy rozwiązania dla rynku systemów odprowadzania ciepła oraz usługi dla energetyki i przemysłu.

Magazynier

Obowiązki

  • Składowanie towarów w magazynie
  • Załadunek/rozładunek towarów
  • Utrzymywanie w stałej gotowości do użycia i pełnej sprawności wózków widłowych, prawidłowe ich wykorzystywanie
  • Transport gotowych wyrobów z poszczególnych działów firmy do magazynu

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe - minimum 1 rok pracy w magazynie wysokiego składowania
  • Uprawnienia (UDT) do prowadzenia wózka widłowego
  • Sumienność, dokładność, zaangażowanie

Oferujemy

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • Dodatkowe benefity - prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych realnie wspierający pracowników (m.in. dofinansowanie urlopu wypoczynkowego, dofinansowanie wyjść kulturalno-sportowych)
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Parking dla pracowników

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SMART TRADING COMPANY SP. Z O.O. 05-850 Jawczyce ul. Piwna 11, NIP: 1132665079 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.