Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.04.2024
VIVE Group

Technik Utrzymania Ruchu

  • Kielce, świętokrzyskie

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

W VIVE Textile Recycling od ponad 30 lat w praktyce zmieniamy postrzeganie recyclingu oraz jego ogromnych możliwości. Blisko 2000 osób codziennie z pasją współpracuje, aby wykorzystać przetwarzane tekstylia w 100% i nadać im drugie życie, często w bardzo kreatywny sposób. Stawiamy przy tym na określone wartości – na innowacyjność, która pozwala nam w realny, odpowiedzialny sposób wpływać na ekologię oraz uczciwość, nasz drogowskaz efektywnej i przede wszystkim przyjemnej, satysfakcjonującej pracy.Rozwijamy się w duchu odpowiedzialności społecznej i GOZ, patrząc na przyszłość z optymizmem. Przed nami wiele pasjonujących, niebagatelnych projektów oraz wydarzeń!

Obowiązki

  • diagnozowanie i usuwanie bieżących awarii, usterek maszyn, urządzeń i instalacji technologicznych,
  • realizacja planów remontowych i konserwacyjnych,
  • przeprowadzanie planowanych oraz wynikających z bieżących potrzeb kontroli i kontroli prewencyjnych,
  • realizacja zadań z raportów BHP, 6S i planów dziennych zadań,
  • realizacja technicznych zapotrzebowań produkcji w oparciu o platformę techniczną,
  • wykonywanie drobnych prac naprawczych.

Wymagania

  • posiadasz wykształcenie techniczne elektryczne lub elektro-mechaniczne,
  • sprawnie posługujesz się dokumentacją techniczną,
  • jesteś gotowy do pracy w systemie 3 – zmianowym,
  • masz uprawnienia SEP (mile widziane),
  • masz wiedzę z zakresu napędów hydraulicznych i pneumatycznych (mile widziane).

Oferujemy

  • zatrudnienie w firmie odpowiedzialnej społecznie i dbającej o ekologię w ramach umowy o pracę,
  • atrakcyjny i przejrzysty modelem premiowania (podstawa+ premia) wypłacany miesięcznie,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • bogaty system benefitów pracowniczych, m.in. ubezpieczenie grupowe, karta Medicover Sport oraz Medicover Zdrowie, dofinansowanie do kursów/ szkoleń/ studiów podyplomowych, program poleceń pracowniczych, dodatkowe dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego, bony świąteczne, paczki dla dzieci, program emerytalny, inicjatywy sportowe, imprezy integracyjne, parking pracowniczy dla Twojego auta lub roweru,
  • pracę w zgranym i dynamicznym zespole.