• Turek, wielkopolskie pow. turecki

Psycholog

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Inne wymagania: niezbędne:
    1) obywatelstwo polskie, obywatelstwo innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej lub innego państwa, którego obywatelowi na podstawie umów
    międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego przysługuje prawo do podjęcia zatrudnienia na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej; osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego winny posiadać znajomość języka polskiego potwierdzoną dokumentem określonym w przepisach o służbie cywilnej,
    2) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
    3) brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
    4) nieposzlakowana opinia,
    5) posiada wykształcenie wyższe na kierunku psychologia (jednolite magisterskie).

    dodatkowe:
    1) udokumentowane 2 letnie doświadczenie
    w poradnictwie rodzinnym,
    2) kursy i szkolenia z zakresu interwencji kryzysowej,
    3) kursy i szkolenia z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie.,
    4) dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B).
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)