Opiekun w asystencji ( asystent osoby niepełnosprawnej)

  • Tczew, pomorskie pow. tczewski

Opiekun

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe
  • Uprawnienia: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
  • Inne wymagania: konieczne:
    1) posiadanie dokumentu potwierdzającego uzyskanie kwalifikacji w następujących kierunkach: asystent osoby niepełnosprawnej, opiekun osoby starszej, opiekun medyczny, pedagog, psycholog, terapeuta zajęciowy, pielęgniarka, fizjoterapeuta, siostra PCK;
    lub
    2) posiadanie co najmniej 6-miesięcznego stażu, udokumentowane doświadczenie w udzielaniu bezpośredniej pomocy osobom niepełnosprawnym np. doświadczenie zawodowe, udzielanie wsparcia osobom z niepełnosprawościami w formie wolontariatu.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 41,15 PLN
CBOP
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)