Operator maszyn skrawających: frezer narzędziowy

  • Czerwieńsk, lubuskie pow. zielonogórski

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
  • Inne wymagania: wykształcenie techniczne, szlifierz, modelarz, szlifierz narzędziowy, frezer, tokarz lub pokrewne, minimum 2 lata doświadczenia jako operator maszyn skrawających, precyzja i systematyczność, zdolności manualne, znajomość rysunku technicznego i pracy na jego podstawie, umiejętność pracy w zespole, znajomość obsługi narzędzi pomiarowych - suwmiarka, mikromilimetr, dyspozycyjność do pracy w systemie jednozmianowym (7-15)
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 30 do 38 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + premia uznaniowa
    praca 7-15
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)