Montażysta / Magazynier zabudów do samochodów dostawczych

Modesto Iwona Ślaska Marek Ślaski S.K.A.
  • Góra Kalwaria, mazowieckie pow. piaseczyński

Magazynier

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków
-Montaż zabudów serwisowych, regałów warsztatowych, paneli ściennych i podłóg, akcesoriów na samochodach dostawczych.
-Wykonywanie instalacji elektrycznych na samochodach dostawczych.
-Sprawdzanie samochodów i dostosowywanie montowanych akcesoriów do ich specyfikacji.
-Wykonywanie pomiarów i dokładne dopasowanie akcesoriów do pojazdów.
-Przeprowadzanie montażu i instalacji zgodnie z instrukcją producenta oraz ściśle przestrzeganie standardów bezpieczeństwa.
-Współpraca z innymi członkami zespołu.
-Prowadzenie dokumentacji dotyczącej przeprowadzonych montaży.
-Utrzymywanie czystości i porządku w miejscu pracy oraz dbanie o narzędzia i sprzęt używany do montażu.
-Wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego zgodnie z -potrzebami firmy.

Nasze wymagania
-Doświadczenia w montażu i instalacji akcesoriów oraz dodatkowego wyposażenia samochodowego.
-Umiejętności czytania i interpretacji instrukcji montażu.
-Zdolności manualne i umiejętność korzystania z narzędzi montażowych.
-Dokładności i precyzji w wykonywaniu prac montażowych.
-Umiejętności pracy w zespole.
-Sprawności fizycznej, ponieważ praca może wymagać podnoszenia i przenoszenia cięższych przedmiotów.
-Sumienności w wykonywaniu zleconych zadań.
-Umiejętności szybkiego dostosowania się do zmieniających się warunków i priorytetów.
-Znajomości podstawowych zasad elektryki samochodowej.
-Motywacji i chęci rozwoju w dziedzinie montażu akcesoriów samochodowych.
-Gotowości do nauki i podnoszenia swoich umiejętności.
-Resztę cię nauczymy.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)