Pielęgniarz koordynujący / Pielęgniarka koordynująca

Orpea
  • Stare Babice, mazowieckie pow. warszawski zachodni

Inny

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków

Organizacja, kierowanie i kontrola pracy podległego personelu pielęgniarskiego.

Prowadzenie polityki kadrowej zapewniającej właściwą realizację usług pielęgniarskich z uwzględnieniem założeń budżetowych.

Zapewnienie wysokiego poziomu satysfakcji pacjentów z udzielanych świadczeń pielęgniarskich.

Zarządzanie grafikami i czasem pracy.

Monitorowanie, ocena i analiza jakości usług pielęgniarskich, podejmowanie działań korygujących i naprawczych, proponowanie nowych rozwiązań na rzecz usprawniania pracy i jakości opieki.

Nadzór nad realizacją zadań w zakresie: prowadzenia dokumentacji pielęgniarskiej przestrzegania praw pacjenta,dbania o prawidłowe zabezpieczenie Przychodni w leki, materiały medyczne, sprzęt medyczny, środki dezynfekcyjne.

Udział w planowaniu i realizacja budżetu oddziałów.

Zgłaszanie wniosków dotyczących niezbędnego wyposażenia w sprzęt medyczny,nadzorowanie stanu sanitarno-higienicznego Przychodni.

Podejmowanie działań w zakresie rozwoju podległego zespołu poprzez planowanie i realizację szkoleń.

Nasze wymagania

Posiadasz wykształcenie kierunkowe - aktualne prawo wykonywania zawodu.

W swoją pracę wkładasz serce i rozumiesz potrzeby Pacjentów

czerpiesz radość płynącą z pomagania innym.

Cechujesz się wysoką kulturą osobistą i odpowiedzialnością za swoją pracę.

Lubisz nawiązywać relacje z innymi ludźmi.

Potrafisz praktycznie obsługiwać komputer i znasz programy z pakietu MS Office.

To oferujemy

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (wolne weekendy i święta).

Niezbędne narzędzia pracy.

Liczne szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego w ramach Grupy ORPEA.

Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe na życie).
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)