Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.04.2024
  • Kielce, świętokrzyskie
  • 4 400-4 500 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Magazynier

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Dla naszego klienta - stabilnej firmy produkcyjnej, poszukujemy pracownika magazynowego z ważnymi uprawnieniami UDT na wózek widłowy. Jeśli pracowałeś już na tym stanowisku, to praca właśnie dla Ciebie!

Zakres obowiązków

  • obsługa wózka widłowego
  • kompletacja zamówień
  • załadunek / rozładunek towaru
  • inne prace magazynowe

Wymagania

  • ważne uprawnienia UDT na wózek widłowy (nie masz uprawnień, ale posiadasz spore doświadczenie na magazynie? Aplikuj!)
  • otwartość na pracę w systemie trzyzmianowym
  • własny dojazd do Nowin

Oferujemy

  • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności od 27,70 zł/h brutto + dodatki do godzin nocnych
  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK i inne świadczenia
  • pracę na terenie Nowin
  • pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
  • pracę na trzy zmiany (6-14-22)
  • możliwość stałego zatrudnienia
  • dodatkowe benefity m.in. karta sportowa, ubezpieczenie grupowe.
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.