Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.04.2024
e-work HR Company Poland

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO z uprawnieniami UDT /II WJO

  • Szymanów, mazowieckie pow. sochaczewski

Operator wózków widłowych

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

APT e-work HR Company dla swojego Klienta zlokalizowanego na terenie SZYMANOWA (woj. mazowieckie) poszukujemy Kandydatów na stanowisko :

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO z uprawnieniami UDT / II WJO

Zakres obowiązków

· Odstawianie palet z produktem gotowym od maszyn pakujących i wstawianie do tunelu chłodniczego

· Kompletacja

· Wywożenie z hal produkcyjnych odpadów i materiałów kategorii III do pomieszczenia odpadów oraz utrzymanie go w czystości

· Wywożenie z hal produkcyjnych końcówek wyrobu gotowego i wyrobu niepełnowartościowego do magazynu

· Numerowanie palet z produktem gotowym

Wymagania

· Uprawnienia na wózki II WJO

· Prawo jazdy kat. B lub UDT

· Badania sanepid

· Sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie

· Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym

· Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

· Umowę o pracę

· Stawkę godzinow:

wysoki skład z UDT – stawka 32 zł brutto/h

niski skład bez uprawnień – stawka 30 zł brutto/h

+ dodatek nocny

· Transport z miejscowości: Żyrardów, Sochaczew, Łowicz.

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest e-work HR Company Poland Sp. z o.o. 90-117 Łódź Narutowicza 7/9, NIP: 7262395049. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • 1) Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją dla Kandydatów do Pracy dostępną pod adresem: https://www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/ Akceptuję, aby moje dane osobowe zostały udostępnione transgranicznie przez e-work S.p.A., e-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu poszukiwania pracy i rekrutacji. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę.
    2) Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych przez e-work S.p.A., e-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu informowania o usługach własnych, przy wykorzystaniu poczty, email, SMS, MMS, połączeń telefonicznych oraz przy wykorzystaniu innych środków. W każdej chwili, mogę wycofać swoją zgodę.