Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.04.2024

Inżynier mechanik

  • Jędrzejów, świętokrzyskie pow. jędrzejowski
  • 4 500-7 500 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Konstruktor

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca hybrydowa

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Prężnie rozwijająca się firma z branży Elektroenergetyki poszukuje konstruktorów do:

Zakres obowiązków

  • Opracowywanie dokumentacji mechanicznej projektów koncepcyjnych i wykonawczych
  • Modelowanie w 3D oraz tworzenie dokumentacji 2D aparatury elektrycznej
  • Uzgodnienia techniczne na potrzeby realizowanych projektów
  • Tworzenie list materiałowych, planów produkcji, rezerwacja materiałów w systemie ERP
  • Odpowiedzialność za utrzymanie terminowości i wysokiej jakości dokumentacji technicznej.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum roczne doświadczenie w projektowaniu podobnych urządzeń
  • Wiedza z zakresu elektrotechniki i automatyki
  • Znajomość AutoCad, Solid Edge, lub pokrewne
  • Zaangażowanie i chęć rozwoju
  • Innowacyjne podejście do zarządzanie pracą własną
  • Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub inne formy
  • Stabilną pracę w rozwijającej się firmie
  • Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego
  • Możliwość tworzenia i wprowadzania na rynek nowych rozwiązań technologicznych
  • Wsparcie ze strony pozostałych Współpracowników
  • Przyjazną i dynamiczną atmosferę pracy sprzyjającą rozwojowi zawodowemu
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Administratorem danych osobowych jest Elenco Spółka z o.o. 28-300 Jędrzejów Przemysłowa 7, NIP: 6562337506. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych