Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.04.2024

Praca dodatkowa - Inwentaryzacje

  • Poznań, wielkopolskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Forma zgłoszenia SMSStanowisko: Pracownik ds. inwentaryzacjiMiejsce pracy: Poznań i okoliceStawka: 31,45 zł brutto

Opis stanowiska

  • Zliczanie oraz skanowanie kodów kreskowych umieszczonych na produktach przy użyciu skanera
  • Praca na terenie obiektów handlowych‎- inwentaryzacje odbywają się w dni robocze poniedziałek-piątek, rozpoczęcie między godziną 16:00 a 21:00 w zależności od miejsca, zakończenie w godz. 4-6 rano)

Wymagania

  • Ukończone 18 lat
  • Dyspozycyjność min. 2 dni robocze w tygodniu pomiędzy poniedziałkiem-piątkiem w przedziale czasowym od godz: 18:00 do 4- 6 rano
  • Gotowość do podejmowania zleceń wyjazdowych (również poza województwo)
  • Umiejętność dokładnego i szybkiego liczenia
  • Konieczność odbycia bezpłatnego szkolenia z obsługi skanera i obowiązujących w firmie procedur inwentaryzacyjnych (dotyczy również osób z doświadczeniem)
  • Mile widziane aktualne badania do celów sanitarno –epidemiologicznych

Oferujemy

  • Stawkę godzinową 31,45zł brutto
  • Umowa zlecenie
  • Wypłata wynagrodzenia zawsze na czas
  • Zapewniamy minimum 5h pracy w ciągu jednego zlecenia;‎
  • Możliwość skorzystania z wcześniejszej "wypłaty na życzenie” za pomocą aplikacji
  • Przy inwentaryzacjach wyjazdowych gwarantujemy transport w obie strony
  • Dodatek za czas spędzony w podróży
  • Otwartą ścieżkę awansu na stanowisko Team Leader’a

  • Zainteresowała Cię nasza oferta? Wyślij swoje zgłoszenie za pomocą wiadomości SMS na nr 604482517. W treści koniecznie wpisz:
  • Imię, Nazwisko, nr telefonu, adres e-mail, miasto, portal, ilość dni roboczych w tygodniu (między poniedziałkiem a piątkiem)
  • Przykład: Jan Kowalski, 123456789, e-mail, Poznań, gowork, 3 dni
  • Proszę nie wysyłać CV

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RGIS Usługi Inwentaryzacyjne 03-901 Warszawa Al. Księcia Józefa Poniatowskiego, 1, NIP: 9512171086 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.