Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.04.2024

Pracownik obsługi maszyn poligraficznych

  • Toruń, kujawsko-pomorskie

Inny

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków

  • Praca polegająca na wsparciu w obowiązkach maszynisty (branża poligraficzna) na jednym z działów (druku, wykrawania, klejenia)
  • Pomoc przy ustawianiu maszyny przed rozpoczęciem druku
  • Zapewnienie ciągłości prac produkcyjnych, w tym bieżące dostarczanie produktów na stanowisko pracy

Wymagania pracodawcy

  • Dokładność, skrupulatność
  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (z porą nocną 22-6)

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie na umowie o pracę tymczasową z realną możliwością kontynuowania zatrudnienia bezpośrednio w zakładzie naszego klienta;
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy (stawka godzinowa), dodatku za pracę w porze nocnej (między 22 a 6) oraz premii od kierownika;
  • Średnie zarobki to 4300 - 5000zł brutto.