Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.04.2024
  • Wrocław, dolnośląskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Kosztorysant Budowlany

Twój zakres obowiązków

  • Kalkulacja i sporządzanie kosztorysów w obszarze budownictwa: przemysłowego, mieszkaniowego i kubaturowego
  • Wnikliwa weryfikacja przygotowanych kosztorysów pod kątem prawidłowości
  • Analiza dokumentacji technicznej

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie o profilu budowlanym - techniczne lub wyższe
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze sporządzania kosztorysów budowlanych
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Samodzielność w działaniu

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem, uzależnione od posiadanego doświadczenia
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: dofinansowanie do zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe
  • Nowoczesne narzędzia pracy – wiemy jak ważne są komfortowe warunki pracy oraz sprzęt na którym pracujesz
  • Zależy nam, żebyś mógł poszerzać swoją wiedzę i umiejętności – dbamy o rozwój naszych pracowników, zapewniając wsparcie, dopasowane szkolenia i kursy. Ważne dla nas są rozwój osobisty i firmy, poprzez ciągłe doskonalenie i budowę renomy marki
  • Pracę w przyjaznym zespole nastawionym na współpracę, a nie rywalizację.

Sandra Samsel tel. 574 474 789