Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024

Inżynier produkcji

  • Andrychów, małopolskie pow. wadowicki

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

ANDROPOL S.A. to wiodący polski producent tkanin w Europie. Oferujemy asortyment wyrobów o różnym przeznaczeniu użytkowym: produkcja tkanin mundurowych dla Wojska Polskiego, Policji, Straży Granicznej, Straży Pożarnej oraz zagranicznych odbiorców wojskowych, produkcja tkanin wielozadaniowych wykorzystywanych jako warstwa wierzchnia odzieży specjalnej dla strażaków. ANDROPOL S.A. jest znanym producentem tkanin i odzieży stosowanej w obiektach służby zdrowia, pościeli, hotelach i restauracjach, tkanin bielonych, barwionych i drukowanych przeznaczonych do prania przemysłowego. Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Środowiskowym wdrożony zgodnie z normami ISO 9001:2015 oraz ISO 14001:2015 jest gwarancją najwyższej jakości, stabilności i powtarzalności produkcji. Produkty ANDROPOL S.A. są również bezpieczne dla ludzi, o czym świadczy znak zaufania „Tekstylia Zaufania” według OEKO-TEX Standard 100. Zatrudniamy ponad 300 osób w dwóch lokalizacjach: Białymstoku i Andrychowie. Naszą największą wartością są ludzie – tylko dzięki ich kompetencjom, pomysłom i zaangażowaniu jesteśmy w stanie stworzyć zaawansowaną technologicznie, nowoczesną firmę, spełniającą najwyższe standardy jakości w swojej branży.

Obowiązki

  • wsparcie Kierownictwa w zakresie technicznej obsługi procesu produkcyjnego,
  • rekomendowanie i wprowadzanie nowych metod pracy, organizacji produkcji,
  • prowadzenie nadzoru nad aktualnością dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń
  • zarządzanie dokumentacją techniczną procesów produkcyjnych,
  • koordynacja działań wynikających z analizy ryzyka procesu produkcyjnego,
  • zapewnienie płynności procesu produkcyjnego

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w pracy z procesami produkcyjnymi,
  • znajomość procedur i zagadnień związanych z procesami produkcyjnymi,
  • umiejętność organizowania pracy własnej i prowadzonych procesów,
  • umiejętność zarządzania zasobami materiałowymi,
  • znajomość zasad zarządzania jakością

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet niezbędnych narzędzi do pracy,
  • możliwość rozwoju oraz nabycia dodatkowych uprawnień,
  • pracę od zaraz